Гребеник Тетяна Вікторівна

Директор Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ

Закінчила СумДПУ ім.А.С.Макаренка за спеціальністю «Викладач математики та фізики», магістратуру СумДПУ за спеціальністю «Управління навчальним закладом», у 2011 році захистила дисертацію "Управління процесом громадянського виховання студентів вищого навчального закладу", кандидат педагогічних наук, доцент.
На посаді з 2007 року.
Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 14.

Рязанцев В’ячеслав Вікторович

Заступник директора з навчальної роботи

Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Технологія машинобудування», магістратуру СумДПУ за спеціальністю «Педагогіка вищої школи». Має науково-медодичні напрацювання з методики самостійного вивчення дисципліни «Металорізальні верстати та автоматичні лінії» студентами спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях».
На посаді з 2012 року.
Нагороджений грамотою міської ради.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 12.

Бібік Юлія Володимирівна

Заступник директора з виховної роботи

Закінчила у 2006 році Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя  за спеціальністю «Соціальна педагогіка. Практична психологія». Тема наукової роботи: «Інноваційні підходи у формуванні життєвої компетентності здобувачів вищої освіти». На посаді з 2018 року.

Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 15.

Сосненко Оксана Вячеславівна

Завідувач навчально-методичного кабінету технікуму

Закінчила Сумський державний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» (2005 р.) та здобула кваліфікацію менеджера-економіста. У 2012 році закінчила магістратуру Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка за  спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та здобула кваліфікацію викладача університетів та вищих навчальних закладів. На посаді з 2010 року.

Кузько Олександр Леонідович

Завідувач навчально-виробничою практикою.

Закінчив Сумський національний аграрний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та здобув диплом магістра і кваліфікацію інженера-механіка. Темою магістерського дипломного проекту є: «Вдосконалення технології підвищення довговічності деталей тракторів та автомобілів методом іонного азотування». Має розроблену методичну документацію для проходження виробничої практики студентами технікуму. Працює над питанням міжнародного співробітництва у сфері виробничого навчання студентів.
На посаді з 2015 року.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 16.

Охріменко Сергій Володимирович

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Технології машинобудування» та здобув кваліфікацію магістра з технологій машинобудування (інженер-дослідник)»

На посаді з 2020 року.

Телефон: (05447) 2-25-06 переключити на 119.

Забіяка Олександр Анатолійович

Завідувач відділення «Будівництво залізниць та автошляхів»

Закінчив Українську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Залізничні споруди та колійне господарство», аспірантуру Українського державного університету залізничного транспорту, у 2015 році захистив дисертацію за спеціальністю «Будівельні матеріали та вироби», кандидат технічних наук.

На посаді з 2020 року.

Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 21.

Бандурка Людмила Вікторівна

Завідуюча відділенням «Будівництво  будівель і споруд та землевпорядкування»

Закінчила Харківський національний університет радіоелектроніки за спеціальністю «Економічна кібернетика», магістратуру Сумського державного педагогічного університету ім.. А.С.Макаренка за спеціальністю «Управління навчальним закладом».  Має науково-методичні напрацювання з теми «Організаційно-педагогічні умови управління процесом маркетингової діяльності вищого навчального закладу».
На посаді з 2017 року.
Нагороджена грамотами відділу освіти міської ради та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 22.

Салій Юрій Миколайович

Завідуючий відділенням «Комп’ютерні та електронні технології»

Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю "Промислова електроніка". Має науково-методичні напрацювання щодо використання мікроконтролерів фірми ATMEL в навчальному процесі. Здійснює наукове керівництво студентами щодо розробки охоронних систем на основі GSM модуля.
На посаді з 2010 року.
Нагороджений грамотою міського управління освіти.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 25.

Колесников Геннадій Глібович

Голова профкому та завідуючий відділенням «Менеджмент та матеріалообробка»

Закінчив магістратуру Сумського державного університету за спеціальністю «Технологія машинобудування», тема наукової роботи: «Підвищення ефективності чистової механічної обробки легованих сталей на токарних операціях із застосуванням мінералокерамічного інструменту», магістратуру СумДПУ за спеціальністю «Педагогіка вищої школи».
На посаді з 2012 року.
Телефон: (05447) 2-51-65 переключити на 24.

Авраменко Олександр Сергійович

Завідувач навчально-виробничими майстернями

Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Електронні прилади та пристрої» та здобув кваліфікацію професіонала в галузі електроніки та телекомунікацій (науковий співробітник). У 2014 році вступив до аспірантури Глухівського національного університету ім. О. Довженка. Тема наукового дослідження «Система формування працеохоронної компетентності студентів технічних спеціальностей засобами інформаційних технологій». На посаді з 2016 року.