Вакантні посади та резерв кадрів

Конкурс на зайняття вакантної посади оголошується та проводиться у таких випадках:

 за наявності вакантної посади;

 при введенні до штатного розпису закладу освіти нової посади.

Конкурс не оголошується на посади, які зберігаються за працівниками, що перебувають  у відпустці по вагітності та пологах, відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а також в інших випадках збереження за працівниками посад, визначених Кодексом законів про працю України, та при прийнятті на роботу сумісників і осіб, що ведуть педагогічну роботу з погодинною оплатою праці.

Анкета для формування кадрового резерву

Якщо ви шукаєте роботу в коледжі – заповніть цю форму, і у разі наявності відповідних вакансій заклад освіти зв’яжеться з вами. Звертаємо увагу на те, що заповнення форми не означає гарантії працевлаштування. Надана вами інформація зберігатиметься в базі даних Центру професійного розвитку та відділу кадрів коледжу. У разі появи відповідної вакансії ця інформація буде передана керівнику закладу освіти для зв'язку з вами.