PDFДрук

Клуби проекту "Коло друзів"

             Згідно з Договором про співпрацю з Благодійним фондом «Відень» на базі закладу функціонує проєкт «Коло друзів». Мета проєкту - організація дозвілля та роботи клубів за інтересами для студентської, працюючої та безробітної молоді міста. У проєкті задіяно 10 кваліфікованих спеціалістів, працевлаштованих згідно з діючим законодавством, із сплатою усіх податків та нарахувань. Всі необхідні матеріали, література, технічні засоби, посібники, ремонти приміщень тощо забезпечуються за рахунок проєкту.
У рамках проєкту на базі КФК СумДУ функціонують: клуб вокально-інструментальної гри (керівник І.В. Коломійченко), клуби хореографії та аеробіки (керівник О.Є. Бондаренко), клуб «Соціальне волонтерство» (керівник О.В. Юрченко), дискусійний клуб «Погляд» (керівник Н.В. Борута), клуб “Made іn Ukraine” (керівник О.А. Соболєва),  клуб англійської мови  “LinquaCat” (проводиться на двох рівнях Elementary та Upper-Intermediate, керівник А.А. Данилова), клуб німецької мови  “LinquaCat” (керівник С.В. Гуденко), клуб професійної майстерності: декоративна штукатурка та лицювання (керівник В.В. Лук’яненко). Координатором діяльності клубів у рамках проекту закладу є Т.В. Волосюк.
Таким чином, завдяки охопленню молоді різноманітними напрямками діяльності, популярність проєкту «Коло друзів» поширюється серед мешканців міста та району, що призводить до збільшення кола його учасників та створення доброзичливої, дружньої атмосфери для подальшого особистісного і професійного розвитку молоді, поповнення соціуму самодостатніми творцями свого життя.