PDFДрук

Клуб англійської та імецької мови «LINGUACAT»

Клуб «LINGUACAT», що діє за співпраці коледжу з благодійним фондом «Відень», функціонує на базі КФК СумДУ з 2016 року. Керівник - Данилова Анна Анатоліївна.
Вивчення англійської мови відбувається за двома рівнями: Elementary і Upper-Intermediate. Заняття груп проходять двічі на тиждень тривалістю 80 хв. Учасники школи займаються за навчально-методичним комплексом «Solutions» (для кожного рівня) і в результаті мають базові знання, володіють основною лексикою і здатні вести усну монологічну і діалогічну мову.
Значна увага у вивченні англійської мови на заняттях клубу приділяється живому спілкуванню в типових побутових ситуаціях. За період роботи клубу учасники неодноразово проводили нестандартні заняття - тематичні чаювання, кулінарні оглядини, виїзд на пікніки за місто з катанням на санчатах.
Слухачами клубу є представники молоді до 35 років (починаючи від учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста і закінчуючи молодими мамами в декретній відпустці) різного рівня володіння англійською (серед учасників є такі, хто до цього взагалі вивчав іншу іноземну мову, і такі, хто вільно нею володіє).
У групі Upper-Intermediate заняття присвячені розширенню активного словникового запасу на рівні вище середнього, шліфовуванню стійких граматичних одиниць, розвитку навичок аудіювання, читанню та усному мовленню. Основні мовні компетенції студенти засвоюють шляхом невимушеного живого спілкування в парах, міні-групах і в групі в цілому. Учасники вчаться ділитися своїми думками, відстоювати свою позицію  англійською мовою.
Заняття стимулюють молодь до вдосконалення англійської у позанавчальний час - учасники ведуть активну переписку з закордонними друзями, спілкуються в чатрумах на англомовних порталах і діляться своїми враженнями та досвідом з іншими учасниками групи на заняттях.
У 2021 році клуб «LINGUACAT» розширено – молодь має можливість успішного та комфортного вивчення німецької мови. Це є ідеальним рішенням для повсякденного життя, дозвілля, роботи чи навчання. Участь у клубі дозволяє учасникам вивчити лексику повсякденного побуту,  розуміти оголошення, заповнювати бланки для роботи та оренди житла тощо.