Конкурс-фестиваль патріотичної пісні "Від серця до серця"

Шановні друзі!

Організаційний комітет Конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця» на честь перемоги у Конотопській битві 1659 р. запрошує вас взяти участь у благодійному заході.
Повідомляємо, що у зв’язку з воєнним станом у країні, умови участі в заході у 2022 році змінені.

• Цьогоріч захід буде проведено не у форматі конкурсу, а у форматі благодійного фестивалю на підтримку піротехніків, які розміновують постраждалу від ворожої окупації Сумщину.
  • Фестиваль буде складатися з двох частин: очної та дистанційної:

В очній візьмуть участь заклади освіти, культури, позанавчальних закладів, учасники творчих колективів, гуртків, студій та інші виконавці Конотопської ОТГ (живий виступ на сцені).
До участі у дистанційній частині запрошуємо учасників з Сумщини, інших областей та громад України. Для участі потрібно надіслати заявку та у визначений термін – відео-звернення та вокальний номер у відеозапису.

• Організаційні положення

Дата проведення фестивалю
Очний етап. 26.05.2022. Початок о 12:00. Концерт без глядачів. Під час концерту буде здійснюватись відеозйомка номерів. Запис концерту буде змонтований та 31 травня 2022 р. розміщений на:
ютуб-каналі заходу за посиланням
та в мережі Фейсбук за посиланням

Дистанційний етап. Запис надісланих номерів буде змонтований в єдиний концерт і опублікований на ютуб каналі та в мережі Фейсбук 26.05.2022 р.
Місце проведення: актова зала ВСП «Класичний фаховий коледж СумДУ» за адресою: вул. Садова, 39, м. Конотоп, Сумська область.
Для участі у фестивалі (очно та дистанційно) до 13.05.2022 р. необхідно подати анкету-заявку на участь за встановленою формою (зразок додається) та посилання на відео (для участі у дистанційному етапі) до організаційного комітету фестивалю виключно на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Консультації з питань проведення фестивалю можна отримати за адресою: м. Конотоп, вул. Садова, 39, каб.217 .
Телефонуйте організаторам заходу з наступних питань:

• Прийом заявок для участі у благодійному фестивалі, складання загальної програми виступів учасників (067)742 50 15 – Ольга.
  • Запис на репетиції, уточнення інформації з приводу звукового супроводу, наявності необхідної кількості мікрофонів (097) 485 65 91 – Ігор.
  • Інформація щодо збору благодійних внесків (096) 895 49 89 - Олександр

2.Умови участі:

• До участі у фестивалі запрошуються вихованці закладів освіти,  культури, позанавчальних закладів, учасники творчих колективів, гуртків, студій всіх типів та форм власності та інші виконавці, незалежно від віку.
    • Від одного виконавця (колективу) можна представити 1-2 вокальних номери.
    • Разом із заявкою необхідно надати мотиваційне відеозвернення від учасника/колективу (частини колективу), представників колективу (тривалість до 1 хв, зйомка - горизонтальна). Воно буде включене до концертної програми. У відеозверненні повинна бути відповідь на ОДНЕ з запропонованих  запитань (на ваш вибір):

1.Чому я долучився до благодійного фестивалю патріотичної пісні 2022?
2. Слова подяки/побажань захисникам у прозі.
3. Чому я обрав саме цю пісню (вказати пісню, яку будете виконувати) для фестивалю патріотичної пісні-2022?
4. Якщо ви берете участь у якійсь волонтерській роботі, сказати про те, чому ви це робите та що саме?
5. Сказати, як, на вашу думку, патріотична пісня підтримує бойовий та моральний дух українців.
6. Як, на вашу думку, війна змінила українців?

• У фестивалі допускається:
  • використання фонограми+
  • відео-супровід, власний слайдовий супровід вокальних номерів. При власному відео або слайдовому супроводі в заявці необхідно зробити примітку та надіслати матеріал разом з заявкою.
  • хореографічний супровід іншими колективами.

• Вимоги до відеозапису (дистанційний етап):
  • відеозапис повинен мати гарну якість зображення та аудіозвучання;
  • допускається виступ вокалістів під фонограму +, запис з концертів;
  • відеозйомка має бути виключно в горизонтальному положенні камери;
  • відео повинно тривати з початку і до кінця виконання композиції без зупинки;
  • допускається до участі змонтоване відео (зміна кадрів, накладання на відео записаного в студії звукозапису);
  • допускається аматорський чи професійний запис.
  • відео приймаються у вигляді посилань на канал YouTube;
  • кожне відео повинно мати ідентифікацію: назву колективу (виконавця), назву номеру, який на 100% повинен збігатися з назвою у Анкеті-заявці.
  • Заохочення
    • Усі солісти нагороджуються персональною подякою за участь у благодійному фестивалі.
    • Колективи та малі форми нагороджуються однією спільною подякою за участь у благодійному фестивалі.

• Благодійність

Фестиваль патріотичної пісні у 2022 році проводиться з благодійною метою.
Збір коштів уже розпочато! Він триватиме протягом травня!
Зібрані кошти будуть спрямовані в якості допомоги на придбання спорядження та обладнання для розмінування Сумської області.

За оцінкою ООН на сьогоднішній день Україна є однією з країн світу, яка найбільше постраждала від ворожих замінувань. Однією з умов повернення нашої держави до нормального життя, є очищення її територій від вибухонебезпечних предметів. Сумщина – серед областей, які сильно постраждали в цьому плані і потребують якнайшвидшого розмінування. Для цього штат піротехнічних загонів розширюється. Є потреба у спеціальному спорядженні та обладнанні для саперів.
Ми, як організатори благодійного фестивалю, пропонуємо долучитися до збору коштів на ці потреби!
Карта Приватбанк: 4149629330039355;
Карта Монобанк: 4441114450561509;
Отримувач: Щербина Олександр.
Долучайтеся самі та поширюйте інформацію про збір коштів серед своїх колег, друзів, батьків та родичів учасників, усіх небайдужих! Усі ми – Україна! Разом - ми сила!
Дякуємо за співпрацю та чекаємо на зустріч!