Конкурс-фестиваль патріотичної пісні "Від серця до серця"

Добрий день, шановні друзі!

Організаційний комітет Конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця» на честь перемоги у Конотопській битві 1659 р. запрошує вас взяти участь у заході.
Доводимо до вашого відома, що у зв’язку з воєнним станом у країні умови участі в заході у 2024 році наступні:

• Цьогоріч у зв’язку з воєнними діями в Україні формат фестивалю  - благодійний концерт, присвячений Дню героїв України, який щорічно відзначається 23 травня. Глядачами концерту будуть члени родин військовослужбовців. Зібрані кошти спрямуємо на допомогу військовослужбовцям ЗСУ.
  • Фестиваль буде складатися з двох частин: очної та дистанційної.

В очній (живий виступ на сцені) можуть брати участь усі охочі представники закладів освіти, культури, позанавчальних закладів, учасники творчих колективів, гуртків, студій та інші виконавці м.Конотоп.
До участі у дистанційній частині запрошуємо учасників з Сумщини, інших областей та громад України. Для цього потрібно надіслати заявку та у визначений термін –відеозапис вокального номеру.

Звертаємо вашу увагу, що учасникам очного етапу потрібно бути готовими по завершенні виконання свого номеру сказати зі сцени слова вдячності нашим героям, день яких ми будемо відзначати (або загальна подяка, або конкретному Герою за вашим вибором). Учасники дистанційного етапу записують слова подяки та монтують їх у свій виступ на початку виконання пісні.

Організаційні положення
Дата проведення фестивалю
Очний етап. Відбудеться 23 травня 2024 року в укритті коледжу (час  проведення буде повідомлений пізніше). Під час концерту буде здійснюватись фотозйомка номерів. Фотозвіт буде розміщений у мережі Фейсбук.
Дистанційний етап. Надіслані відео номерів учасників будуть публікуватися на сторінці Фестивалю в мережі Фейсбук протягом тижня проведення фестивалю.
Посилання на сторінку у ФБ:
Для участі у фестивалі (очно та дистанційно) до 10.05.2024 р. необхідно подати анкету-заявку на участь за встановленою формою (зразок додається) або посилання на відео виступу та словами вдячності (для участі у дистанційному етапі) та фото квитанції/скрін про внесення благодійного внеску до організаційного комітету фестивалю виключно на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Умови участі:

• До участі у фестивалі запрошуються вихованці закладів освіти,  культури, позанавчальних закладів, учасники творчих колективів, гуртків, студій всіх типів та форм власності, інші виконавці незалежно від віку.
  • Один вокальний керівник може запропонувати до участі у фестивалі 1 вокальний номер.
  • Просимо звернути увагу учасників очного етапу: проведення благодійного концерту відбудеться в обмеженому просторі (укритті), тому загальна кількість учасників одного номеру не має перевищувати 10 осіб.

Учасники фестивалю мають право використовувати:

• фонограми +  (однак вітається живе виконання)
  • хореографічний супровід свого номеру із залученням до цього інших колективів (за бажанням).

Вимоги до відеозапису (дистанційний етап):

• відеозапис повинен мати гарну якість зображення та аудіозвучання, відео у якості FullHD, aудіо має бути чітким, розбірливим, без сторонніх шумів.
  • Допускається виступ вокалістів під фонограму +, запис з концертів (допускається відео записане не раніше 2023 року)
  • відеозйомка має бути виключно в горизонтальному положенні камери;
  • відео повинно тривати з початку і до кінця виконання композиції без зупинки;
  • допускається до участі змонтоване відео (зміна кадрів, накладання на відео записаного в студії звуку);
  • допускається аматорський чи професійний запис.
  • відео приймаються у вигляді посилань на канал YouTube;
  • кожне відео повинно мати ідентифікацію: назву колективу (виконавця), назву номеру, який на 100% повинен збігатися з назвою у Анкеті-заявці.

Заохочення

• Усі солісти нагороджуються персональною подякою за участь у благодійному фестивалі.
  • Колективи та малі форми нагороджуються однією спільною подякою за участь у благодійному фестивалі.

Благодійність
Фестиваль патріотичної пісні у 2024 році проводиться з благодійною метою.
Мінімальний благодійний внесок є обов’язковим і фіксованим. За вашим бажанням сума внеску може бути збільшена.

• Соло – 100 грн.
  • Дует – 150 грн
  • Тріо – 200 грн.
  • Колектив – по 50 грн. з кожного учасника.

Монобанка: 5375 4112 1502 6720
Призначення: На подарунок ЗСУ
Ціль: 60 000 грн
Зібрані в рамках фестивалю кошти організатори заходу НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ у власних цілях та для відзначення учасників Фестивалю. Вся сума буде спрямована на допомогу військовослужбовцям ЗСУ.
Власниця картки для збору коштів – керівниця громадської ініціативи «Я – волонтер!» Тетяна Радько. З даною організацією коледж співпрацює з 2014 року. Увесь цей час організація проводить свою діяльність на базі нашого освітнього закладу та надає постійну та регулярну допомогу українським захисникам, які несуть службу в гарячих точках нашої держави. Сторінка «Я – волонтер!» у Фейсбуці.

Звертаємося до вас з проханням поширювати інформацію про збір коштів серед своїх колег, друзів, батьків та родичів учасників, усіх небайдужих! Усі ми – Україна! Разом - ми сила!
Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу військовослужбовцям ЗСУ.
Телефонуйте організаторам заходу у разі виникнення питань стосовно:

• Прийому заявок для участі у благодійному фестивалі, складання загальної програми виступів учасників (067)742 50 15 – Ольга.
  • Запису на репетиції, уточнення інформації з приводу звукового супроводу, наявності необхідної кількості мікрофонів (097) 485 65 91Ігор.
  • Інформації щодо збору благодійних внесків (096) 061-87-41 – Наталія

Дякуємо за співпрацю та чекаємо на зустріч!