Сторінка психологічної служби

Психологічна служба КФК СумДУ вітає вас!

Дорогі студенти, батьки, викладачі! Якщо вам потрібна кваліфікована допомога, консультація чи просто порада, ласкаво просимо до психологічної служби КФК СумДУ.

У Психологічній службі КФК СумДУ працюють практичний психолог Юрченко О.В. та соціальний педагог Волосюк Т.В.

Основною метою діяльності психологічної служби КФК СумДУ є створення оптимальних, сприятливих соціально-психологічних умов для формування цілісної, гармонійно розвиненої особистості з високою фаховою підготовкою, широким світоглядом та належним рівнем психологічної культури.

Пріоритетні завдання психологічної служби КФК СумДУ:

• створення комфортного освітнього середовища для збереження та зміцнення психічного й соціального здоров’я всіх учасників освітнього процесу в період сучасних змін;
  • створення умов для особистісного, інтелектуального, фізичного й соціального розвитку, самореалізації та самоактуалізації здобувачів освіти;
  • профілактика та корекція агресивної, жорстокої, насильницької поведінки, створення атмосфери уваги, співчуття та співпраці серед студентської молоді;
  • сприяння професійному самовизначенню здобувачів освіти, формуванню життєвої компетентності;
  • сприяння формуванню психологічної та інформаційної культури всіх учасників освітнього процесу шляхом психологічної просвіти;
  • здійснення психологічного супроводу студентів на всіх етапах навчання, створення умов для успішної адаптації першокурсників;
  • сприяння формуванню ціннісного ставлення до здоров’я та профілактика суїцидальних тенденцій серед учасників освітнього процесу.

Приходьте! Телефонуйте! Пишіть!
Ми разом розглянемо, обговоримо й проаналізуємо будь-яку проблему або ж складну життєву ситуацію. Не залишайся наодинці зі своїми проблемами!

Пам’ятайте, ваші звернення конфіденційні. Повага, розуміння та підтримка гарантовані!

Юрченко  Олена Володимирівна, практичний психолог КФК СумДУ

Тетяни Вікторівни Волосюк, соціальний педагог КФК СумДУ