PDFДрук

Гуртожиток


Коледж має 2 гуртожитки, розраховані на проживання 200 студентів та викладачів. У гуртожитках створені необхідні умови: встановлені душові кабіни, кухні, пральня, кімнати для проживання, кімнати для самопідготовки, кімнати відпочинку, кімната декоративно-ужиткового мистецтва. Місцями у гуртожитках забезпечені 100 % студентів, що навчаються і потребують їх.

Гуртожитки коледжу мають зручне розташування, знаходяться поблизу навчальних корпусів. Студенти проживають у 2-х, 3-х та 4-місних кімнатах. Робота в гуртожитках КФК СумДУ спрямована на своєчасне поселення та виселення студентів, забезпечення в них контролю й порядку. Планово проводяться капітальні й поточні ремонти, що забезпечує постійне покращення житлово-побутових умов проживання, організацію дозвілля студентів, котрі проживають у гуртожитках.

Адреса гуртожитку №1: м. Конотоп, проспект Миру, 24.

Завідуючий гуртожитком №1- Медвідь Людмила Олексіївна.

Адреса гуртожитку №2: м. Конотоп, вул. Садова, 36.

Завідуючий гуртожитком №2 – Піскун Олена Василівна.

Вихователь гуртожитків - Халімонова Галина Олександрівна.

Голова Студентської ради гуртожитків – Ніколаєнко Марина ( студентка 841 групи).

Для забезпечення відповідних умов підготовки до занять у гуртожитках наявні кімнати для занять. Біля гуртожитків обладнані літні спортивні майданчики, де студенти мають змогу займатися спортом та грати в спортивні ігри.

З метою організації змістовного дозвілля молоді, яка мешкає в гуртожитках, проводиться цілий ряд спортивно-масових, культурно-масових та виховних заходів. Цікаво проходять святкові дискотеки до Дня студента, Нового року, 8 Березня і т.д. Традиційними також стали тематичні зустрічі зі співробітниками правоохоронних структур та медичними й соціальними працівниками міста. Активними організаторами вищезазначених заходів є студентські ради гуртожитків.

Працюють відеозали (телевізійні кімнати), у яких, крім програм супутникового телебачення, студенти мають змогу переглядати улюблені кінофільми. Також студенти мають змогу самостійно провести у кімнати інтернет високої якості місцевих інтернет-провайдерів.

У гуртожитках налагоджена пропускна система. Контроль за дотриманням студентами правил проживання в гуртожитку забезпечують коменданти, чергові вахтери, вихователь, чергові викладачі і представники адміністрації.

Наявність вільних місць у гортожитках станом на вересень 2021 року:

гуртожиток №1: 25 місць,

гуртожиток №3: 22 місця.

Вартість проживання в студентських гуртожитках у 2022-2023 навчальному році