Вокальна студія «Елегія»

Вокальна студія «Елегія» функціонує на базі КФК СумДУ з 2010 року під керівництвом Бібик Лілії Юріївни. Основна мета діяльності вокальної студії - музичне виховання студентів, пропагування класичної, народної та естрадної вокальної культури, формування високих художньо-естетичних смаків.
Прекрасна дружня атмосфера сприяє розкриттю нових талантів та створенню милозвучних шедеврів співу. За роки свого існування колектив має неймовірну кількість успіхів. Так, вокальна студія «Елегія» є неодноразовим переможцем Обласного фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна», Міжрегіонального відкритого конкурсу-фестивалю Патріотичної пісні «Від серця до серця».
Наші студенти стали переможцями та лауреатами і дипломантами таких Міжнародних мистецьких конкурсів, як: «Слобожанська осінь», «Скадовськ збирає друзів», «Лиманські зорі», «OREAFEST- Талановита планета», «Lacity Golden Talent Festival 2021», та Всеукраїнських конкурсів «Жінок оспівую красу», «Ми діти козацького роду» -2021, дипломантами конкурсу патріотичної пісні «За Україну, за честь, за волю» в м. Вінниця. Класичний фаховий коледж підтримує дружбу з Вінницьким технічним коледжем, тому вже 3 роки поспіль вокальний ансамбль «Елегія» бере участь у конкурсі-фестивалі патріотичної пісні в м. Вінниця.
У 2020 році «Елегія» відсвяткувала свій перший ювілей - 10 років.
Дівчата й хлопці вокальної студії ніколи не залишаються осторонь різноманітних подій нашого закладу та міста. Виступають на благодійних концертах міста та міському фестивалі-конкурсі «Різдвяна Зірка», беруть участь у привітанні з ювілейними датами наших друзів та партнерів, як от: Дитячої музичної Школи №2, 58 окремої мотопіхотної бригади ім. І Виговського.
Участь «Елегії» у міському Фестивалі вуличної музики стала для КФК – традицією та святом. Вокальна студія Класичного фахового коледжу СумДУ – це жіночий ВА «Елегія», чоловічій ВА «Фортуна», ВА викладачів «Зорецвіт», квартет, тріо, дуети, солісти.
З кожним роком до нас приходить велика кількість студентів, і кожен з них у будь-який момент може стати новою зіркою, яка засяє в нашому колективі. Тож, ласкаво просимо до співочої родини вокальної студії «Елегія»!