Поетичний марафон «Віршень»

З 1 березня по 7 квітня в Україні  проходить перший в історії держави поетичний марафон «Віршень», започаткований з ініціативи Національної спілки письменників України. « Віршень» - це поетичні читання в університетах, бібліотеках, на площах та майданах міст і містечок.

4 квітня у читальній залі Політехнічного  технікуму Конотопського інституту СумДУ відбулася зустріч з членами літературної студії «Джерела», яка є поетичним осередком нашого міста. Гостями студентів були :  О. Савела, Г. Лукяненко, А. Довгополий, В. Третякова, О. Багрянцева та їх керівник Ірина Михайлівна Козлова. В авторському виконанні прозвучали поетичні рядки. Вдячні слухачі оплесками зустрічали кожен виступ.

Наші студенти не залишились осторонь на цьому святі. З  літературною композицією виступили Горова М., Ющенко Ю., Бондаренко І. Вірші прозвучали у виконанні А. Московець  та Є. Голобородька.  На зустріч були запрошені студенти Політехнічного технікуму КІСумДУ та учні  Конотопської гімназії.