Студентська гуморина

4 квітня 2012 року в Політехнічному технікумі КІ СумДУ відбулась Студентська гуморина, присвячена Дню  сміху, в якій взяли участь команди КВН: «Яка різниця» (КІ СумДУ), «Руки вгору» ( ПТ КІ СумДУ) та «Вакцина сміху» (Медичне училище).

Свято відбулось у формі фестивалю, який розпочався з невеликої розминки, під час якої ведучий із власної ініціативи додав до складу учасників ще одну команду,  до якої увійшли  заступник директора з ВР Швидка А. І., завідувач відділу молоді та спорту Конотопської міської ради Леміш Ю. І. та досвідчені КВН-щики  Борошнєв В. та Удод Є. Команди гідно витримали іспит і порадували глядачів влучними відповідями на цікаві запитання. А після першого конкурсу прозвучала така знайома всім фраза «Ми починаємо КВН» і гумор повноправно заволодів сценою Політеху. Між виступами команд глядачів розважали своїм співом Діденко Аліна, Прус Євген та дует у складі Легістаєвої Аліни і Бєліченка Станіслава. Надовго запам’ятається всім «Сучасне танго» у виконанні студентів ПТ КІ СумДУ Ігнатенка Сергія та Каріки Юлії. Після свята для учасників фестивалю було організовано дискотеку.