Коледжани долучилися до свята вуличної музики

19 вересня 2021 року у Конотопі відбувся п’ятий ювілейний Фестиваль вуличної музики. Це було справжнє свято музики та аматорського мистецтва.

Радіємо, що мали можливість долучитися до організації, проведення та участі в цьому заході.

Студенти-волонтери - учасники клубу «Соціальне волонтерство» БФ «Відень» та КФКСумДУ - допомагали організаторам у підготовці простору для проведення Фестивалю. Юнаки - учасники клубу «Вокально - інструментальна гра» - разом із керівником клубу Ігорем Коломійченком здійснювали звуковий супровід заходу. А чарівні дівчата з вокального ансамблю «Елегія» порадували глядачів яскравим виступом.

Не зважаючи на похмуру, холодну погоду, свято пройшло у теплій атмосфері.

Студенти та педагоги коледжу, які брали участь у ювілейному Фестивалі вуличної музики, радіють, що стали причетними до цього свята музики та творчості, та висловлюють вдячність організаторам заходу.