У коледжі стартував тиждень відділення «Комп’ютерні та електронні технології»

В рамках тижня 20 вересня відбулась зустріч із Сергієм Волковим - видатним випускником Політехнічного технікуму КІСумДУ (нині Класичний фаховий коледж СумДУ ), який посів чільне місце серед європейських науковців у сфері квантової фізики.

Сергій Волков - випускник 2012р. ПТКІСумДУ спеціальності "Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації".

Під час навчання у технікумі працював у метрологічному відділі Конотопського м'ясокомбінату.

Потім закінчив Сумський державний університет. Під час навчання в СумДУ працював в обласній лікарні у відділі гемодіалізу та займався налаштуванням електронної апаратури, пройшов стажування в Чехії.

Навчався в аспірантурі СумДУ, потім продовжив здобуття освіти та захистив дисертацію в Словакії у напрямку квантової фізики.

Проходив стажування в Німеччині, Австрії.

Зараз працює в науково-дослідницькому центрі латвійської фірми з налаштування апаратури для шліфування поверхонь лазером.

Відділення КЕТ завжди радо зустрічає своїх випускників! Ми щиро вдячні тим, хто ділиться професійним досвідом із наступними поколіннями!