Відбулись перевибори членів студентської ради гуртожитку

Засідання пройшло в гуртожитку N3. До складу нової студради увійшли 12 студентів. Старостою ради стала Марина Ніколаєнко (841 група), на посаду заступників були обрані Яна Бердник (633СК) та Максим Покаместов (332СК). Спортивний сектор очолили В’ячеслав Вовк (141) та Євген Бреус (131). Їхнє завдання – організація спортивного дозвілля мешканців гуртожитку. За побутовий сектор, а саме перевірку чистоти та кімнат та секцій, тепер відповідають Єлизавета Назаренко (631), Діана Карплюк (831), Наталія Мартиненко (633СК) та Євгенія Крапивна (631). До редколегії увійшли Михайло Солошенко (М-11) та Радомир Климов (711).

Окрім оновлення складу студради на засіданні також обговорили питання дотримання студентами правил проживання в гуртожитку, затвердили графік рейдів перевірки санітарного стану, спланували роботу на поточний навчальний рік.