Триває передвиборчий процес до органів студентського самоврядування

23 вересня у Класичному фаховому коледжі СумДУ зареєстровано та допущено до виборів команду Литвиненко Дар’ї (121 група) у складі :

1. Відповідальний секретар – Каморда Вікторія, 621 група.

2. Віце – президент із навчальної роботи - Осташко Наталія, 831 група.

3. Віце-президент із соціально-побутових питань - Гайдіна Марія, 821 група.

4. Віце-президент із питань масової інформації –Лютенко Даша, 4 група.

5.Віце-президент з питань спорту та туризму – Рощик Богдан, 121 група.

6.. Віце-президент із культурно-масової роботи – Новік Костянтин, 131 група.

7. Віце-президент із профорієнтаційної та адаптаційної роботи – Кондрух Олена, 623 група.

8. Студентський завідуючий відділенням «Будівництво залізниць та автошляхів» - Павленко Павло, 121 група.

9. Студентський завідуючий відділенням «Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування» - Божок Вероніка, 821 група.

10.Студентський завідуючий відділенням «Менеджмент та матеріалообробка» - Михайлова Ольга, 631 група.

11. Студентський завідуючий відділенням «Комп’ютерні та електронні технології» - Панченко Євгеній, 731 група.

12. Студентський завідуючий відділенням молодших бакалаврів - Солошенко Михайло.

23 вересня команда розпочала агітацію та ознайомлення студентів коледжу з особливостями та перевагами своєї передвиборчої програми.

Вибори планується провести на початку жовтня 2021 року.