Відбулось методоб’єднання наставників академічних груп

28 вересня у форматі відеоконференції наставники ділилися секретами формування студентського колективу. Доповідачами виступили практичний психолог Олена Юрченко, яка розповіла про нюанси становлення студколективу; заступник директора з виховної роботи Юлія Бібік – ознайомила з Положенням про актив академічної групи та нагадала про методи роботи з активом групи; викладачі Віталій Кіпарис, Наталія Борута – поділилися досвідом щодо групових традицій, спрямованих на об’єднання молодіжного колективу; Світлана Печенко – ознайомила з інноваційними технологіями дистанційної роботи зі студентським колективом.

Згуртування студентського колективу – тема, яка завжди актуальна в освітньому середовищі. Тож, обмін досвідом між наставниками академічних груп стане в нагоді під час планування подальшої роботи та обов’язково знайде втілення під час реалізації виховних заходів у цьому та наступних навчальних семестрах.