PDFДрук

Привітали колег-освітян

27 вересня у стінах Конотопського індустріально-педагогічного коледжу СумДУ відбулась презентація першої книги про історію освітнього закладу «КІПТ. Погляди поколінь» для громадськості міста та району. Цю подію приурочили до 76-ї річниці від дня заснування навчального закладу.

В історико-краєзнавчому нарисі "КІПТ. Погляди поколінь" висвітлюється історія створення, розвитку, функціонування освітнього закладу від далеких повоєнних часів до сучасності. Група однодумців-ентузіастів, об’єднавши зусилля, провела кропітку дослідницьку роботу, щоб зібрати та систематизувати матеріали, які зберігалися, в основному, у сімейних архівах ветеранів праці та в архіві навчального закладу. Подарункове видання вийшло накладом 100 примірників і розраховано на широке коло читачів: краєзнавців, освітян, працівників і випускників навчального закладу – усіх, хто цікавиться історією рідного краю. «Це видання – подарунок і вияв шани всім невтомним працівникам, які творили історію навчального закладу і нині продовжують вписувати до неї нові славні сторінки», - зазначила авторка книги Нателла Чумак під час презентації.

Привітали колег-освітян зі значною подією директори Конотопського інституту СумДУ та Класичного фахового коледжу СумДУ Віталій Бібик і Тетяна Гребеник. У вітальному слові вони подякували всім, хто доклав зусиль до створення і виходу друком краєзнавчого літопису, наголосивши на важливості дослідження історії рідного краю як запоруки виховання у студентської молоді патріотизму та національної самосвідомості. Також вони зазначили, що презентоване видання стане ще однією цеглинкою в мурі нашої історичної пам’яті разом із іншими хроніками Конотопщини і Сумщини, і висловили сподівання, що інші навчальні заклади також підтримають ініціативу: «Творімо історію разом!».

Користуючись нагодою, у переддень Всеукраїнського дня бібліотек директори передали бібліотеці індустріально-педагогічного коледжу книгу нашого земляка А.А. Матвієнка «Михайло Драгомиров» і видання, присвячене розвитку фізичного виховання і спорту в Конотопі, «Крізь призму спортивного гарту».