Колектив коледжу привітали з Днем працівників освіти

Святкова педконференція відбулась у Класичному коледжі СумДУ напередодні свята. В урочистій атмосфері адміністрація закладу вітала працівників коледжу. За особисті успіхи та значний внесок у розвиток та процвітання Класичного коледжу та Конотопського інституту Сумського державного університету кращих співробітників відзначили грамотами обласного Департаменту освіти, міського управління освіти, грамотами та подяками коледжу.

З вітальним словом до колег звернулися: директорка коледжу Тетяна Гребеник та заступники В’ячеслав Рязанцев, Юлія Бібік, Людмила Гаценко, Сергій Охріменко директор Конотопського інституту СумДУ Віталій Бібик.

У переддень Дня працівників освіти відзначили й тих, хто працює в коледжі 20 років і більше.

Святкову атмосферу для освітян створили вокалісти коледжу, серед яких студенти та випускники, а також ансамбль викладачів.

Щиро вітаємо колег з прийдешнім професійним святом! Бажаємо мудрості та виваженості, здоров’я та щастя у всіх його життєвих проявах!