У коледжі обрали новий склад студпарламенту

Участь у голосуванні взяли 325 студентів.

До виборчого бюлетеню було внесено одну кандидатуру на посаду Президента та команду у складі 12 осіб. Переважною кількістю голосів новою Президенткою студпарламенту обрано другокурсницю Дарю Литвиненко. До оновленого складу студпарламенту увійшли: Вікторія Каморда (621гр), Наталія Осташко (831 гр), Марія Гайдіна (821 гр), Дар’я Лютенко (4 гр), Богдан Рощик (121 гр), Костянтин Новік (131гр), Олена Кондрух (623 гр), Павло Павленко (121 гр), Вероніка Божок (821 гр), Ольга Михайлова (631 гр), Євгеній Панченко (731 гр), Михайло Солошенко (М-11 гр).

Нова команда молодіжних лідерів обіцяє підвищити рівень проведення різного роду заходів у коледжі та організовувати їх з урахуванням інтересів студентів; запроваджувати цікаві челенджі, спрямовані на згуртування студентської спільноти; сприяти відкриттю зон для відпочинку на території закладу. А ще - організувати «круглі столи» студентів з адміністрацією закладу, проводити ігро-вечори та багато іншого. Докладно про програму діяльності новообраного студпарламенту можна прочитати на сайті Класичного фахового коледжу.

Вітаємо переможців і бажаємо їм плідної роботи та натхнення для реалізації всього задуманого!