Шановні захисники та захисниці України!

Колектив викладачів та студентів Класичного фахового коледжу СумДУ щиро вітає вас з потрійним святом: Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

На вашу долю випало нелегке, але важливе завдання - охороняти життя та мир свого народу. Ви є прикладом героїзму та мужності для молодого покоління і гордістю всієї української нації. У важкий для країни час ви самовіддано стали живим щитом між ворожим агресором на сході та мирними жителями України. Це вкотре доводить, що у ваших жилах тече кров вільних і мужніх козаків.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я та стійкості. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже вас та спокій у нашій державі. Добробуту вам та вашим родинам! Завжди повертайтесь до рідних домівок – живими, усміхненими, незалежними!