Команда коледжу здобула перемогу у змаганнях з футзалу

Кубок міста з футзалу проходив цього тижня у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ М.Маміашвілі. У ньому взяли участь команди студентів закладів фахової передвищої освіти та професійно-технічних навчальних закладів міста.

За результатами змагань перемогу здобула команда Класичного фахового коледжу СумДУ, а студент коледжу Дмитро Сидоренко був визнаний кращим нападником.

Змагання проходили по коловій системі, де кожна команда зустрічалася з командою суперника. Кубок з футзалу був проведений в рамках програми «Підтримки фізкультурно-спортивних заходів різного рівня та спортивних закладів Конотопської міської територіальної громади на 2021 рік».

Вітаємо наших футзалістів та їхнього тренера Віктора Арзанова з перемогою та бажаємо нових успіхів у спорті!