У жовтні слухачами курсів Класичного коледжу СумДУ стали декілька десятків слухачів

Серед них – ті, хто бажають поглибити свої знання з української мови та математики, а також ретельно підготуватися до вступних випробувань.
Курсові заняття традиційно проводяться з використанням сучасних освітніх методик, а віднедавна – відповідно до карантинних вимог червоної зони - і з використанням дистанційної платформи Мoodle.
Підготовку слухачів здійснюють досвідчені викладачі коледжу: Наталія Васильченко, Оксана Рязанцева, Людмила Гаценко та Алла Нечай.
Якщо ти плануєш стати студентом Класичного фахового коледжу СумДУ та хочеш пройти підготовчі курси для отримання високого рівня підготовки перед вступними іспитами, - заповнюй анкету абітурієнта на сайті нашого закладу за посиланням
Зроби вдалий старт до майбутнього вибору професії вже сьогодні!