Освітяни КФК СумДУ візьмуть участь у інформаційній кампанії з профілактики сексуального насильства

Наприкінці жовтня Класичний фаховий коледж Сумського державного університету отримав методичні подарунки від Українського фонду «Благополуччя дітей»з профілактики сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей: методичні посібники «Формування навичок безпечної поведінки дітей» у двох частинах, дидактичні матеріали для проведення інтерактивних ігор «Аукціон правил безпечної поведінки» та «День Х», а також інформаційні тематичні постери.

Кампанія з підвищення обізнаності щодо запобігання сексуальному насильству над дітьми реалізується Українським фондом «Благополуччя дітей» в рамках проекту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні — Фаза II». Даний фонд з 2014 року приєднався до Ради Європи в боротьбі з сексуальним насильством над дітьми, зосередившись на системній первинній профілактиці. Відтоді авторськими чи адаптованими методичними та інформаційними розробками їх експерток користуються тисячі освітян і батьків по всій Україні, щоб навчати дітей правилам безпечної поведінки. Педагоги КФКСумДУ готові брати активну участь в інформаційній кампанії, спрямованій на привернення уваги батьків і освітян до проблеми сексуального насильства над дітьми онлайн і офлайн та підвищення рівня обізнаності підлітків, освітян і батьків про культуру безпеки, яка захищає від насильства.