Наставники студентів ділилися досвідом формування культури академічної доброчесності у молоді

28 жовтня відбулась ZOOM-конференція методичного об’єднання наставників академічних груп КФК СумДУ. У ході зустрічі наставники говорили про формування культури академічної доброчесності та специфіку роботи наставників у даному напрямку, про антикорупційні інструменти в освітньому процесі, а також переглянули відеоматеріали про академічну доброчесність, відзняті педагогами нашого закладу. Доповідачами з даних питань виступили заступник директора Юлія Бібік та методист Наталія Барбара.

Серед інших тем, які обговорювались під час методоб’єднання, були також робочі питання, пов’язані з атестацією студентів та підготовкою до відзначення в закладі Дня студента тощо.