Інтернаціоналізація освітнього процесу в коледжі

Реалізація принципів міжнародної співпраці та інтернаціоналізації освітнього процесу в коледжі є на сьогодні пріоритетним завданням. Підтвердженням цьому є продовження в 2020-2021 н.р. циклу гостьових лекцій із залученням викладачів закордонних закладів освіти.

Так, 1 листопада 2021 р. відбулась гостьова онлайн-лекція Ніколаса Мегрелішвілі, викладача Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія), на тему «Constitutionalism in Georgia (history of development)». До заходу долучились представники академічної спільноти Класичного фахового коледжу СумДУ, які активно обговорювали з лектором питання щодо досвіду державотворення Грузії, а також практичні аспекти реалізації положень конституції цієї держави в галузі освіти, охорони здоров’я, підтримки сім’ї та інше.

Відеозапис гостьової лекції для усіх бажаючих також був доступний для перегляду на Ютуб-каналі БФ «Частинка добра», за підтримки якого вдалося організувати захід.

Щиро дякуємо грузинському колезі за змістовну та цікаву лекцію!!!