Крокуємо до наукових вершин

2 листопада відбулось чергове засідання «Школи молодого науковця», тема якого була присвячена актуальним для сьогодення питанням дотримання академічної доброчесності. Цього разу засідання «Школи молодого науковця» зібрало небайдужих до науки здобувачів освіти та педагогів коледжу, які в процесі власних наукових досліджень прагнуть бути чесними перед суспільством та шанують принципи академічної доброчесності. Лектор, кандидат фізико-математичних наук, Максим Іващенко розкрив тему: «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики».

Були розглянуті також питання ознак та основних функцій науки, критеріїв і норм науковості, основних джерел уявлень про науку.

Лектором наведено визначення терміну «псевдонаука», представлені основні ознаки псевдонауки та псевдонауковця.

Інформація важлива і цікава для подальшої дослідницької діяльності здобувачів освіти.