Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту, викладачі та студенти, які вчать та навчаються цій професії в Класичному коледжі СумДУ!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Сьогодні вже немає людини, яка б не уявляла своє життя без поїзда, без склянки гарячого чаю, випадкових знайомств та приємних розмов з подорожніми.

Над тим, аби кожен пасажир мав можливість дістатися до пункту свого призначення, працюють тисячі людей, відданих своїй професії.

Діяльність нашого освітнього закладу також тісно пов’язана із залізницею. Вже багато років Класичний фаховий коледж СумДУ готує нові кадри для роботи на залізниці, будівництва та обслуговування колій. Наш викладацький колектив докладає максимум зусиль до того, аби рівень професіоналізму працівників Укрзалізниці завжди був високим.

З нагоди свята бажаємо працівникам і ветеранам залізниці України, їхнім рідним та близьким здоров'я, успіхів і впевненості у завтрашньому дні! Нехай всі поїзди, які йдуть у вашому напрямку,

привозять з собою щастя і здійснення бажань! Зеленого світла усім вашим мріям і починанням, правильних життєвих орієнтирів, добра і достатку.

Зі святом!

З повагою, адміністрація та профспілковий комітет КФК СумДУ.