У КФК провели психолого-педагогічний консиліум

Він відбувся 1 грудня і був присвячений адаптації першокурсників до навчання.

Наставники 1 курсу підготували та презентували психолого-педагогічні характеристики своїх груп. Доповіли про рівень навчальних досягнень, можливі причини низької успішності студентів-першокурсників. Викладачі-предметники розповіли про основні проблеми здобувачів освіти нового набору, особливо пов’язані з дистанційною формою навчання. У процесі обговорення педагогічні працівники пропонували способи, що мають покращити взаємодію студентів та викладачів під час онлайн-навчання з метою підвищення рівня успішності студентів. Заступники директора коледжу узагальнили інформацію щодо груп та окремих студентів, які потребують посиленої уваги.

Психолого-педагогічний консиліум допомагає побудувати взаємовідносини учасників освітнього процесу на основі співробітництва, а також організувати цілісний супровід адаптаційного етапу навчання здобувачів освіти.