Популяризація науково-дослідної роботи серед здобувачів освіти

10 грудня 2021 року відбулось четверте засідання Школи молодого науковця КФК СумДУ.

Спікеркою зустрічі стала Наталія Барбара, кандидатка філологічних наук, доцентка.

Тема зустрічі: «Мовленнєві особливості наукового тексту».

Під час засідання були розглянуті загальні вимоги до написання наукових текстів, представлені фрази-шаблони для наукової роботи та слова-маркери для логічного викладу наукового тексту. Здобувачі освіти долучились до розгляду актуальних питань щодо правил редагування наукових текстів.

Засідання мало практичне спрямування, пройшло продуктивно й було корисне для здобувачів освіти і науковців.

Навчання у школі молодого науковця сприятиме формуванню інноваційного середовища підготовки молодих науковців; об’єднанню зусиль наукової спільноти України з підготовки фахівців, спроможних бути конкурентоспроможними на ринку праці.