Плідна співпраця з роботодавцями завжди дає позитивні результати

9 лютого студенти ІІ курсу освітньо-професійної програми «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» разом із представниками ТОВ«КП Проєктне бюро» брали участь у розробці передпроєктних рішень щодо реконструкції будівлі Конотопської центральної дитячої бібліотеки.

Метою запланованої зустрічі було навчити студентів професійно проводити обмірні роботи в інтер'єрах та на фасадах будинків і за обмірним кресленням викреслювати плани, фасади, розгортки стін, архітектурні деталі та деталі інтер'єрів для подальших проектних робіт.

Основні завдання, які вирішували здобувачі освіти:

- ознайомлення на прикладі конкретної забудови з передпроєктними дослідженнями та технологією проведення обмірних робіт;

- виконання фотофіксації зовнішніх фрагментів і внутрішнього простору приміщень будівлі;

- набуття вмінь користуватися металевою і лазерної рулетками;

- розробка креслення в електронному вигляді в програмі AutoCAD за результатами обмірних робіт.

Дякуємо представникам ТОВ «КП Проєктне бюро» за можливість задіяти здобувачів освіти у важливий передпроєктний етап, за отримані в процесі спілкування професійні знання та поради.