Студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» вчилися робити серцево-легеневу реанімацію

Практичне заняття відбулось на базі Конотопського фахового медичного коледжу. Здобувачі вищої освіти спеціальності «017. Фізична культура і спорт» відпрацювали навички серцево-легеневої реанімації з метою подолання бар’єрів особистого контакту з чужою людиною у спеціальній штучно створеній імітованій обстановці з використанням манекену. На приклад професійних дій при надані домедичної допомоги спеціалістом, здобувачі освіти мали змогу практично закріпити отримані знання із серцево-легеневої реанімації на представленому манекені, що імітував постраждалу людину.

Дякуємо керівництву та викладачам Конотопського фахового медичного коледжу за передані знання, професійні дії та надану можливість відпрацювати прийоми надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах.