У Класичному фаховому коледжі триває знайомство абітурієнтів зі спеціальностями

Слухачі підготовчих курсів Класичного фахового коледжу СумДУ взяли участь у змістовному профорієнтаційному заході.

Знайомство абітурієнтів зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в нашому освітньому закладі, вже стало традиційним.

Тож 12 лютого для них було зорганізовано презентацію спеціальностей "Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації" та "Обслуговування комп'ютерних систем та мереж". Завідувач відділення Юрій Салій та викладачі спецпредметів розповіли присутнім про те, що саме є об'єктом вивчення під час підготовки фахівців цих спеціальностей. Чимале захоплення в абітурієнтів викликали дипломні проєкти, виконані випускниками, та роботи, зібрані учасниками гуртка робототехніки (керівник Денис Наумов). Слухачі дізналися чимало корисної, раніше невідомої їм інформації, зокрема про те, де вони зможуть продовжити навчання після закінчення коледжу.