Здобувачі освіти коледжу оцінили якість освітніх послуг у закладі

За результатами осіннього семестру 2021/2022 навчального року здобувачі освіти ступеня «молодший бакалавр» КФК СумДУ взяли участь в опитуванні щодо якості надання освітніх послуг. Студенти відповідально поставилися до анкетування та пройшли його через особисті електронні кабінети СумДУ: кількість опитаних достатня для об'єктивного узагальненння висновків.

Відповіді здобувачів освіти - анонімні. Зокрема, молоді було запропоновано відповісти на запитання стосовно того, чи не доводилося стикатися з випадками хабарництва, наскільки актуальною була рекомендована викладачами навчально-наукова література, чи зрозуміло й змістовно був поданий матеріал із дисциплін, чи застосовували педагоги електронні платформи та інтерактивні форми навчання, чи мали можливість здобувачі освіти отримувати консультації, чи об’єктивно оцінювалися знання, використовувалися сучасні методи викладання, чи дотримувалися викладачі розкладу та регламенту занять тощо. На ці та інші запитання студенти надавали відповіді по кожній із дисциплін.

Результати опитування будуть опрацьовані й узагальнені Бюро моніторингу якості вищої освіти СумДУ. Висновки кожний із викладачів отримає в особистому електронному кабінеті, крім того, узагальнені матеріали будуть розглянуті керівництвом коледжу та ректоратом університету, будуть сформовані висновки щодо рівня якості освітніх послуг у Класичному фаховому коледжі СумДУ та визначений рейтинг викладачів, які мають найкращі показники у викладанні тих чи інших дисциплін.