Державна атестація студентів-менеджерів

15-16 лютого 2022 року відбулась державна атестація здобувачів освіти денного відділення «Менеджмент та матеріалообробка» спеціальності 073. Менеджмент (освітньо-професійна програма «Організація виробництва»).

До складу екзаменаційної комісії увійшли провідні фахівці галузі, представники Ради роботодавців та педагогічні працівники коледжу.

У ході виконання екзаменаційних завдань здобувачі освіти продемонстрували високий рівень знань та підтвердили своє вміння швидко і якісно приймати правильні управлінські рішення у виробничих ситуаціях. За результатами навчання та складеної державної атестації 5 здобувачів відділення отримають дипломи з відзнакою.

Вітаємо із вдалим складанням атестаційного екзамену та бажаємо успіхів на ниві обраної професії.