Вітаємо студентів-будівельників із вдалим завершенням навчання!

16 лютого відбувся державний атестаційний екзамен для студентів заочного відділення «Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування» спеціальності 192. Будівництво та цивільна інженерія (освітньо-професійна програма «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

Державна атестація випускників проводиться для визначення рівня знань та якості отриманої освіти, а також відповідності вимогам стандартів рівня їхньої кваліфікації за спеціальністю.

Атестаційний екзамен складався із теоретичної та практичної частини. Здобувачі освіти показали достатній рівень теоретичної та практичної підготовки.

Екзаменаційна комісія та адміністрація коледжу вітає студентів з успішною атестацією та з підтвердженням рівня отриманих знань, навичок і умінь.