Питання якості освітньої діяльності завжди на часі

Під час онлайн наради, що відбулась 21 лютого, заступники директора з НР, НМР та голови циклових комісій обговорили ряд питань, що стосуються забезпечення та покращення якості освітньої діяльності коледжу:

1.Розглянули та узгодили пропозиції циклових комісій щодо внесення змін до чинної інструкції з ведення журналу обліку роботи академічної групи та викладачів з урахуванням деяких відмінностей у фіксуванні результатів навчальних досягнень студентів викладачами дисциплін загальноосвітньої та професійної підготовки.

2.Вирішили налагоджувати тісніше партнерство із закладами загальної середньої освіти міста, узагальнивши й конкретизувавши пропозиції членів циклових комісій щодо співпраці із ЗЗСО, а саме: визначивши викладачів-модераторів та можливий зміст взаємодії зі школами.

3.Розглянули попередні результати опитування здобувачів освіти щодо особливостей організації дистанційного навчання у ВСП "Класичний фаховий коледж СумДУ", що має на меті аналіз ситуації та прийняття необхідних рішень для удосконалення навчання з використанням дистанційних технологій. Голови ЦК запланували розгляд остаточних результатів даного опитування на найближчих засіданнях циклових комісій та напрацювання відповідних пропозицій для обговорення цього питання Радою із забезпечення якості освітньої діяльності фахової передвищої та вищої освіти КФК СумДУ.