Міжнародний проєкт згуртовує молодь України

Триває конкурс «Молодіжна столиця Європи». В ньому мала брати участь молодіжна спільнота м.Львів. Але в умовах війни Львівська мережа молодіжних просторів «ТВОРИ!» ініціювала ідею щодо подання для участі в ньому всіх міст України. Це має продемонструвати єдність молоді нашої держави. Класичний фаховий коледж не залишився осторонь. Він завжди був і залишається своєрідним молодіжним центром, що об'єднує понад 700 здобувачів освіти. Ініціаторкою участі наших студентів у міжнародному конкурсі стала заступниця директора з виховної роботи КФК СумДУ Юлія Бібік. З 2017 року вона є сертифікованою молодіжною працівницею, а з 2021 року входить до Асоціації молодіжних працівників України. Участь у конкурсі - це можливість заявити про нашу згуртованість на міжнародному рівні, бо саме зараз наша молодь об'єднана як ніколи. І всі ми мріємо, щоб наша перемога у війні, доповнилася перемогою у конкурсі "Молодіжна столиця Європи".

Голосом студентської молоді КФКСумДУ став Даніїл Туманов, учасник клубу "Лінгвакет" (БФ "Відень" та КФКСумДУ), очолює який Анна Данилова. Студент звернувся до молоді Європи з такими словами: " Hi, Europe, I am still MOLO. That MOLO from Lviv. MOLO that you saw last year in Brussels. But now I am not from Lviv. Now I am a Ukrainian symbol of youth rights.

We planned to develop youth centers, unite in NGOs, create policies, study, work, have fun…

But All Ukrainian youth live in war.

Day by day we are fighting for our lives, for our tomorrow, we are fighting for our homes and cities, that is why we have decided to unite our application. And now we are applying from all Ukrainian cities, 'cause as you see we don't have borders anymore.

Mariupol, Kharkiv, Chernihiv, Sumy, Ivano-Frankivsk, Kyiv, Lutsk and other cities are strong for you, Europe, for your youth. These cities form your shield, each Ukrainian boy ang girl are your shields. Stand with Ukraine, help Ukraine, unite for Ukraine and then you will never see this nightmare with your own eyes.

For youth rights!"

Разом до перемоги на всіх фронтах! Покажемо, що молодь Украіни - найкраща і найзгуртованіша!!!