Засідання наукового гуртка «Modern engineers»

20 квітня 2022 року вкотре відбулося засідання наукового гуртка «Modern engineers», на якому вже не вперше майбутні молодші бакалаври, що навчаються за спеціальністю 133. Галузеве машинобудування, зібралися, щоб обговорити сучасні технології машинобудівної галузі.
На черговому засіданні наукового гуртка студенти продовжили знайомство із сучасними системами числового програмного керування, а саме: FANUC, NUM, MITSUBISHI, REXROTH, MAZAK, GSK на прикладі симулятора токарного верстата із ЧПК FANUC 0TD.
На засідання наукового гуртка був запрошений провідний викладач Конотопського інституту СумДУ, кандидат фізико-математичних наук, зав.кафедрою ТіУ КІСумДУ Бурик Іван Петрович.
Іван Петрович на прохання студентів продемонстрував основні можливості симулятора токарного верстата із ЧПК FANUC 0TD, який дозволяє отримати безпосередній досвід програмування та роботи з найсучаснішими ЧПУ для фрезерної та токарної обробки.