У коледжі визначили переможницю І туру всеукраїнського фотоконкурсу

altФотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Брежи. Люби свою Україну» організований Науково-методичним центром ВФПО. Він проводиться в два етапи для студентів вищої та фахової передвищої освіти.

Мета фотозмагання: виявлення, підтримка творчих здібностей та ініціатив студентської молоді, сприяння розвитку фотомистецтва та поширення його сучасних світових тенденцій

Від нашого закладу участь у конкурсі взяли 8 здобувачів освіти, які надіслали 25 фоторобіт. За рішенням журі, переможницею І туру стала студентка ІІІ курсу Наталія Осташко. Дівчина – майбутня землевпорядниця, староста групи та віце-президентка з навчальної роботи студентського парламенту коледжу. Свою фотороботу вона назвала «Цитадель козацького духу» (див. фото)

Вітаємо Наталію і бажаємо їй і в ІІ-му, всеукраїнському турі фотоконкурсу утримати лідерські позиції та вибороти перемогу!