У коледжі зібрали великодній кошик для військових

Передсвяткова акція «Великодній кошик» відбулась у Класичному коледжі СумДУ напередодні Пасхи. Колектив закладу разом з небайдужими містянами зібрав у волонтерському пункті пасхальні смаколики, обереги, малюнки та листи з побажаннями для тих, хто сьогодні, в цей нелегкий для нашої країни час, несе службу, боронить кордони та захищає своїх громадян від російського окупанта. Висловлюємо вдячність педагогам гімназії, СШ №3, початкової ЗОШ №7 та ГО «Майстри Конотопа» за активну участь у акції.

У суботу, 23 квітня, великодній кошик освятив о.Анатолій, цього ж дня його відправили військовослужбовцям ЗСУ. Віримо, що турботу та любов конотопців відчують наші захисники, а пасхальні смаколики додадуть їм сил та ще більшої віри в незламність та єдність українського народу, спокій та мирне життя якого вони боронять на передовій.

Із світлим Христовим Воскресінням! Миру та здоров’я нам усім! Класичний фаховий коледж - це Україна!