Для студентів-землевпорядників провели бінарний урок з геодезії

Заняття відбулось 27 квітня. Провела його для студентів 831 та 833 груп, які навчаються за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій (освітня програма «Землевпорядкування») викладачка Тамара Заболотня за участі директора ФОП «Мезь О.М.» - Мезь Олени Миколаївни. На занятті була розглянута тема: «Електронні тахеометри».

Здобувачі освіти ознайомились із призначенням, застосуванням та конструктивним устроєм сучасних електронних тахеометрів, які використовуються для проведення тахеометричних зйомок та визначення координат точок місцевості при проведенні геодезичних знімань.

Заняття пройшло цікаво та змістовно, студенти отримали можливість поспілкуватися з представником землевпорядної організації і отримати відповіді на запитання стосовно застосування сучасних геодезичних приладів у землевпорядному виробництві.