Челендж до Дня вишиванки! Долучайся!

Класичний коледж СумДУ запускає вокальний челендж До Дня вишиванки, який відзначається 19 травня. Ідейним натхненником заходу є студентський парламент нашого закладу.

Суть челенджу проста: одягнувшись у вишиванки, заспівати популярну українську пісню «Ой, у лузі червона калина» колективом освітнього закладу, зняти це на відео і викласти в соцмережі протягом 18-21 травня. Свою публікацію позначайте хештегами: #Ой_у_лузі_червона_калина_разом, #Челендж_День_вишиванки_2022.

Позначайте заклад, якому передаєте естафету челенджу. Класичний коледж, як ініціатор, запускає своє відео з виконанням пісні першим! Ми стартуємо 18 травня. Передавати естафету можна також іноземним друзям-студентам та вузам-партнерам. Якщо таких маєте – тегайте їх у своєму дописі.

Вишиванка – генетичний код нації, а гімн січових стрільців об’єднав багатомільйонний український народ у найскладніший для нашої країни час. Пісню «Ой, у лузі червона калина» разом з нами виконують по всьому світу.

Єднаємось піснею та вишиванкою! Разом ми сильні! Слава Україні!