Вітаємо з Днем Науки!

Наука є рушійною силою розвитку суспільства. Особливо важлива вона у період воєнного стану, бо є основним чинником економічного зростання держави. Класичний коледж СумДУ завжди був дотичний до наукової діяльності. Ми маємо багато лабораторій, проводимо численні наукові дослідження та науково-практичні конференції. Особлива увага в Конотопському ВУЗі приділяється електроніці й автоматиці. Серед науково-педагогічних працівників закладу 18 мають науковий ступінь. У коледжі сформувалася власна наукова школа, яку очолює кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Гребеник. Тут залюблені в науку як викладачі, так і студенти. В інституті запатентовано 7 винаходів. Загалом за останні 15 років 24 працівники та студенти- випускники інституту та коледжу пов'язали своє життя із наукою й захистили дисертації.

З нагоди Дня науки вітаємо усіх причетних і бажаємо нових відкриттів, невтомної та результативної праці, успіхів і затребуваності винаходів та досліджень, які ви робите!