Коледжани у складі «Добробату» беруть участь у відновленні зруйнованих окупантами будівель

У співпраці з Мінрегіоном добровольці будівельного батальйону «Добробат», до числа якого входять і представники Класичного коледжу СумДУ, усувають наслідки руйнувань, завданих російськими загарбниками, та відбудовують домівки українців. Наразі проєкт «Добробат» налічує близько 26 000 людей, сформовано три батальйони: Київський, Чернігівський та Сумський. Долучитись до проєкту може кожен, оскільки спектр робіт дуже великий. Найбільша потреба - у кваліфікованих будівельниках, проєктувальниках, кошторисниках.

Протягом трьох днів добробатівці обстежили більше 120 будівель у селах Іванівка, Ягідне, Слобода, Количівка Чернігівської області. Ці населені пункти найбільше постраждали від вторгнення загарбників. Необхідно було швидко виконати обстеження будинків та виявити, чи підлягають вони відновленню, визначити об’єми робіт по заміні вікон, дверей, покрівель. Після цього - оформити звітні документи по обстеженню та скласти кошториси з метою виділення коштів для закупівлі будівельних матеріалів першочергового значення, зокрема деревини, вікон, покрівельних матеріалів.

Після складання кошторисної документації будемо проводити наступні обстеження, оскільки ще багато будинків у населених пунктах Анисів, Лукашівка, Буди, Ладинка, Друцьке, Золотинка, Скоринець потребують обстеження.

Долучайтеся до добровільних будівельних батальйонів «Добробат», зробіть внесок у відродження України - https://www.dobrobat.in.ua/! Разом усе зможемо!