Першокурсники взяли участь у «Веселих стартах». Перемогли найспритніші!

Гучним спортивно-розважальним святом "Веселі старти" у Класичному коледжі зустріли Міжнародний день студентського спорту. Команди першокурсників привітала директорка закладу Тетяна Гребеник та представники адміністрації закладу. Учасники змагалися в різноманітних естафетах і конкурсах, а вболівальники активно їх підтримували! Участь у змаганнях взяли й наставники груп!

За результатами усіх спортивних естафет перше місце виборола команда групи № 1, друге дісталося команді молодших бакалаврів, третє - у групи №4! Усі команди - учасниці змагань нагороджені грамотами і солодкими призами, за що щиро дякуємо студентській профспілці! Велика вдячність також організаторам заходу: керівнику фізичного виховання Лілії Сабаніій, викладачам Олені Бондаренко, Олені Кабановій та Віктору Арзанову за бадьорий настрій, позитивні емоції та весело й корисно проведений час!