Кубок ПТ та КІСумДУ з баскетболу

У цьому році листопад розпочався неабиякою важливою для Політеха подією. Вперше у стінах закладу відбулись змагання з баскетболу на Кубок Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ.
Між собою змагалися команди Конотопських шкіл №3, 7, 9, 12, професійно-технічних училищ № 4, 8, 20 та збірна команда студентів Політехнічного технікуму КІСумДУ І-ІІ курсів.
Починаючи з 30 жовтня, протягом двох днів, команди у запеклій боротьбі виборювали першість. У фіналі зустрілися: збірна ЗОШ №7 та ПТКІСумДУ. З невеликою перевагою у рахунку (50:45) кубок Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ виборола команда школи №7.
Вітаємо команду переможців та бажаємо їм подальших спортивних успіхів!
Організатори змагань – Політехнічний технікум та КІСумДУ запрошують випускників шкіл (9-х та 11-х класів) та професійно-технічних училищ на навчання.