Звітно-виборча конференція студентської профспілкової організації

13 листопада відбулася звітно-виборча конференція студентської профспілкової організації Політехнічного технікуму КІ СумДУ. Відповідно до порядку денного спочатку голова профспілкового комітету Гопта Катерина звітувала про роботу проведену комітетом за минулий рік. Далі відкритим голосуванням присутні на конференції студенти вибрали нового голову профспілкового комітету, інших членів профспілкового комітету та ревізійної комісії.Тож новим головою профкому став Громов Артем, який вже з наступного дня приступить до виконання таких важливих обов’язків. Іншими ж членами профспілки стали студенти: Мирошниченко Анна, Резніченко Сергій, Перерва Ростислав, Образова Тетяна, Шевченко Євгеній та Куліш Дмитро. Отже вітаємо обраних і бажаємо їм активно долучатися до співпраці зі студентами технукуму.