PDFДрук

Магія танцю в хореографічному колективі «ARTEZ»


Протягом  16  років  на базі ПТ КІСумДУ  працює хореографічний колектив «ARTEZ» під керівництвом Олени Євгенівни Бондаренко. Про високий рівень майстерності учасників колективу та професійність керівника свідчать численні грамоти та нагороди.

Атмосфера танцювального гурту захоплює з першого погляду. Саме тому учасниками «ARTEZу» студенти-першокурсники стають практично з перших днів навчання в коледжі.  Регулярні репетиції починаються вже на початку вересня – на них танцівники викладаються по максимуму, - як фізично, так і морально. Адже для відточування того чи іншого руху терпіння та нерви зайвими не будуть.

Учасники колективу знають, що хореографічне мистецтво потребує колективних зусиль, єдності помислів та синхронності рухів, створення необхідного образу за змістом танцю. Індивідуальний підхід, співпраця, відсутність надмірного тиску і найголовніше - любов до хореографії - зробили наш колектив впізнаваним не тільки у Конотопі, а й далеко за його межами.

За ці роки учасники колективу освоїли багато напрямків сучасної хореографіі: hip hop, funk, house, contemp та естрадні танці. Артезівці невтомно демонструють свої танцювальні вміння під час концертних виступів, присвячених Дню працівника освіти, Дню студента, новорічним святам, Дню всіх закоханих, Міжнародному жіночому дню, випускним вечорам, які проводяться на базі Класичного фахового коледжу. А також на конкурсах та фестивалях районного, міського та обласного рівнів: сучасні змагання «Step Up», «Танець - моє життя. Кубок 9 кімнат» м. Суми, щорічний відкритий фестиваль ім. В. Бондаренко та «Студентська весна», у яких здобувають призові місця. Учасники хореографічного колективу із задоволенням відвідують майстер - класи на тему нових танцювальних напрямків. Повертаючись додому з позитивними емоціями, новими знайомствами та бажанням ніколи не зупинятись на досягненому, вони йдуть у хореографічний клас і закохуються ще більше в те, чим  живуть!

На жаль, навчання в коледжі швидко закінчується і нам доводиться  прощатися з прекрасними танцівниками, але кожного року приходить нове покоління. І «ARTEZ» продовжує жити, виборювати призові місця на конкурсах, фестивалях, та бути впізнаним всюди.