PDFДрук

У Політесі розпочалися вибори до органів студентського самоврядування

Відповідно до плану виховної роботи закладу, Положення про студентське самоврядування ПТКІСумДУ навесні 2020 року мають пройти вибори, в результаті яких буде сформований новий склад Студентського парламенту молодіжної спілки студентів (далі – МСС) ПТКІСумДУ.


На початку березня до спеціально створеної виборчої комісії подали реєстраційні заяви на участь у виборах три команди. Виборча комісія зареєструвала дві з них. Одній команді було відмовлено в реєстрації через недотримання вимог щодо оформлення документів, які подаються до виборчої комісії відповідно до Положення про студентське самоврядування ПТКІСумДУ.


Заяви двох команд зареєстровані. Тож, не зважаючи на карантин, починаємо агітаційні перегони! Основна їх мета: роз’яснення виборцям особливостей та переваг програм кандидатів. У зв’язку з оголошеним карантином виборчою комісіє. прийнято рішення ознайомлювати студентів з програмами команд дистанційно.


Почитати програмами команд, зареєстрованих на участь у виборах до органів студентського самоврядування, можна на сайті ПТКІСумДУ за посилання: https://kpt.sumdu.edu.ua/index.php/2012-01-24-12-19-44/2012-01-25-08-54-25/-2020.


А також на особистих сторінках у соціальній мережі Фейсбук кандидатів у президенти студентського парламенту МСС ПТКІСумДУ:


Шешені Валерії (221 група)


https://www.facebook.com/profile.php?id=100049867955967


Ахтирка Іллі (421 група)


https://www.facebook.com/ilia.akhtyrko.1


Дата проведення виборів буде оголошена пізніше!


Шановні студенти! Майбутнє вашого студентського життя у найближчі роки залежить певною мірою від вашого вибору!