Підсумки Тижня психології

27 квітня 2020 року у Політехнічному технікумі КІ СумДУ підведено підсумки Тижня психології. Особливої уваги заслуговує виставка творчих робіт студентів на тему «Психологія у моєму житті», яка відбулась дистанційно. Виставка дуже особлива. Вона вміщує роботи різних жанрів: малюнки фарбами та олівцем (Дар’я Жерепа 4 гр., Ліза Олійник 831 гр., Таня Костюкова 232 ск гр., Діана Стеценко 6 гр., Юля Добронравова 521 гр., Дарія Шульга 831 гр., Анастасія Кондратова 4 гр., Ігор Куплений 3 гр., Юля Шульга та Каріна Лебідь 621 гр., Яна Кострома 821 гр.), ессе (Максим Таран 621 гр.), творчі відео (Валерія Шешеня 221 гр.) та фотороботи (Наталія Осташко). Авторами є студенти, які навчаються на серйозних спеціальностях, пов’язаних із будівництвом, менеджментом, землевпорядкуванням та комп’ютерами. Однак це не заважає нашим студентам бути творчими та талановитими людьми, відчувати світ особливо тонко, за допомогою мистецтва.  Протягом тижня було проведено анкетування педагогічних працівників «Особливості перебування педагогів на дистанційній роботі під час карантину». Підготовлено й опубліковано на сайті закладу рекомендації для всіх учасників освітнього процесу «Режим «карантинного» дня». Ці поради зменшать напругу та допоможуть правильно організувати роботу та відпочинок під час перебування на карантині.