#Політех130роківСпогади

Проспект Миру – одна з центральних вулиць нашого рідного міста Конотопа… Щоранку, починаючи з 1974 року, цією вулицею, групами і поодинці, поспішають юнаки та дівчата до ошатних корпусів одного з найстаріших навчальних закладів міста, одного з перших залізничних закладів на теренах сучасної лівобережної України - Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету - навчального закладу, який визначив життєвий і творчий шлях багатьох людей, спроєктував вектор розвитку нашого рідного міста, сформував відповідні освітні традиції, а незабаром відзначатиме 130-річчя від дня свого заснування.
Хоча карантин і поставив весь світ «на паузу», але ювілеї, друзі, ніхто не відміняв!
У рамках підготовки до відзначення вагомої ювілейної дати при музеї історії навчального закладу стартує акція «Політех. 130-річчя. Спогади». Ми публікуватимемо спогади наших колег, які закладали міцний фундамент, формували кращі традиції, дали крила для польоту багатьом випускникам рідної Alma mater і сучасному педагогічному колективу навчального закладу, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку – ветеранів праці Політеху.
Згадаймо яскраві моменти, поділимося незабутніми враженнями, разом переглянемо сторінки літопису навчального закладу.